2425 SW Webster St, Willowcrest Apartments

#1
  Już za jedyne tysiąc sto dolarów można zyskać dwu- i trzypokojowe mieszkania, z balkonem i patio, z piwnicznymi komórkami, a także ze strzeżonym i imiennym parkingiem. Jakby tego było mało, to budynku kompleksu Willowcrest Apartments z trzech stron są otoczone gęsto rosnącymi wierzbami. Od strony zachodniej można nawet powiedzieć, że znajduje się mały i bardzo uroczy las, w którym dominuję te charakterystyczne drzewa, wspinając się na niewielkie, łagodne zbocze.

Na Webster Street znajduje się łącznie dziesięć budynków (jedenaście, licząc także znajdujący się w samym centrum budynek administracyjny) tworząc bardzo przyjemne, nieduże i pełne zieleni osiedle. Domy liczą dwa i trzy piętra, znajdują się także w bliskim sąsiedztwie, a dziedziniec wokół którego zostały zbudowane jest wylany asfaltem i betonem, tworząc w ten sposób bardzo obszerny parking. Jak zostało już wspomniane, w samym środku, w centrum całego osiedla, znajduje się budynek administracji, gdzie urzędują nie tylko pracownicy Willocrest Apartments, ale także znajduje się siłownia, malutka kafejka oraz bar. Nie ma tam jednak żadnego mocnego alkoholu, można jedynie dostać najpopularniejsze i najsłabsze piwa, ale dla wielu to wystarcza - wieczorami spotyka się tutaj większość mieszkańców i po prostu spędza wspólnie czas.

Wszystko jest tutaj urządzone w minimalistycznym, surowym stylu - modernizm nie każdemu odpowiada, zwłaszcza, gdy mieszkania są pozbawione mebli i posiadają jedynie absolutne, niezbędne minimum, ale za taką cenę, w takiej lokalizacji i z takimi atrakcjami grzechem jest wybrzydzać na coś takiego. Wystarczy się zresztą rozejrzeć, na parkingu jest pełno samochodów, popołudniami i wieczorami można zauważyć mnóstwo młodych i starych osób, z otwartych okien słychać muzykę i śmiech... ludzie tutaj po prostu żyją i cieszą się spokojem oraz bezpieczeństwem.
Odpowiedz

Wróć do „High Point”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość