Budynek administracyjny - Toalety, parter

#1
  Dwie. Dla mężczyzn i dla kobiet, niemal identyczne biorąc jedynie pod uwagę niezbędne różnice anatomiczne i wynikające z tego potrzeby. Drzwi wejściowe, prosto z holu wejściowego, prowadzą więc do maleńkiego korytarzyka z koszem na śmieci i plakatem-ogłoszeniem informującym o tym, jak należy poprawnie myć ręce i przypominającym o zachowaniu czystości z poszanowaniem dla każdego. Potem należy skierować się w lewo (dla mężczyzn) lub w prawo (dla kobiet). Drzwi te są oznaczone w taki sposób, by nikt nie miał wątpliwości - uniwersalne symbole oraz słowne opisy są wystarczająco czytelne.

Posadzka w męskiej części jest wyłożona małymi, kremowymi kafelkami z nielicznymi białymi akcentami. Ściany też, ale tylko do połowy, do wysokości pisuarów, reszta jest pomalowana białą farbą. Kabiny są zamykane na zasuwki, a w każdej z nich wisi podajnik z papierem toaletowym - kolejny, z papierowymi ręcznikami, jest obok umywalek. Podobnie prezentuje się toaleta dla kobiet, jedynie kolory są odwrócone i zamiast pisuarów są dodatkowe kabiny, tak samo jak przy umywalkach znajduje się automat z podpaskami. Dyrekcja SCH pomyślała o wszystkim.

Okna w obu toaletach są nadzwyczaj małe, podłużne, umieszczono wysoko na ścianie, niemal pod samych sufitem. Szkło jest w nich mlecznobiałe, zamglone, tak żeby nikt niepożądany nie mógł zajrzeć do środka; nie otwierają się też do końca, można je jedynie uchylić do kąta czterdziestu pięciu stopni.
Odpowiedz

Wróć do „2142 10th Ave W, Seattle Children's Home”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron