Avery Blanchard

#1
ImageTa cicha i nierzucająca się w oczy kobieta jest lepiej znana w świecie żywych niż wśród Spokrewnionych. Jako Mademoiselle Blanchard cieszy się renomą zdolnej, sumiennej i oryginalnej tatuażystki, której projekty czerpią z kanonu malarstwa światowego oraz wielkich dzieł architektury.
Prowadzi iście kantowski tryb funkcjonowania, regularnie przemierzając określone ulice miasta. Aktywnie unika kontaktów z innymi Spokrewnionymi, szerokim łukiem omijając elizja, odkąd dziesięć lat temu dała się poznać jako niezbyt sprawna społecznie osoba.WyglĄd ZewnĘtrzny

Avery można rozpoznać po zgarbionej, szczupłej sylwetce i burzy włosów. Nadal wygląda jak wyrośnięty dzieciak, który odkąd tylko nauczył się chodzić spędzał swój cały wolny czas na świeżym powietrzu. Jej chude choć bardzo sprawne ciało wygląda jakby było złożone z kości i smukłych mięśni powleczonych skórą. Porusza się sprężyście i z gracją sportsmenki, tak jakby w każdej chwili była gotowa do biegu.
Wnioskując z ciepłej karnacji, Avery ma najprawdopodobniej brązowe bądź piwne oczy, które zazwyczaj skierowane w podłogę, kryją się za grzywką zdecydowanie wymagającą fryzjerskiej interwencji. Niewiele osób widziało uśmiech tej spokojnej i wycofanej osoby, ale ci, którzy byli świadkami tego rzadkiego zjawiska twierdzą, że może to jeden z piękniejszych uśmiechów świata.
Choć ubrania jakie nosi wyglądają na dobrane losowo z szerokiej i eklektycznej oferty Goodwill, o dziwo, stylizacja sprawia wrażenie spójnej i przemyślanej. Obszerne, workowate swetry i bluzy ukrywają szczupłe ramiona, brak biustu, bioder i talii, wąskie spodnie bądź legginsy podkreślają harmonijnie umięśnione uda i łydki. Obrazu dopełniają sportowe buty, stary, męski zegarek na prawej ręce i papieros w dłoni. Ava ma swój ulubiony długi, czarny i mięsisty wełniany płaszcz, który nosi (nigdy go nie zapinając) od września do końca maja. W lecie zastępuje go albo czarnym trenczem, równie rozchełstanym co wersja zimowa.
Odzienie zakrywa wszystko wszystko prócz długich i szczupłych palców oraz tej części twarzy, która nie jest zasłonięta strzechą ciemnobrązowych włosów układających się w nieregularne loki.Gracz:
Wiek:
Pochodzenie:
Wynta
25+
USA
Natura:
Postawa:
Rola:
Nieznana
Samotnik
Nieznana
Klan:
Pokolenie:
Stwórca:
M
Nieznane
NieznanyAtrybuty
Fizyczne
SiŁa:
Zr
ĘcznoŚĆ:
Wytrzymalo
ŚĆ:
Nieznana
Nieznana
Nieznana
SpoŁeczne
Charyzma:
Oddzia
Ływanie:
Wygl
Ąd:
Znikoma
Zwyczajne
Niez
Ły
UmysŁowe
Percepcja:
Inteligencja:
Spryt:
Nieznana
Nieznana
NieznanyZdolnoŚci
Talenty
Nieznane
UmiĘjetnoŚci
Nieznane
Wiedza
Nieznane
Atuty
Dyscypliny
Nieznane
Cechy Pozycji
Status:
○○○○○
Nieznane
Cechy Charakteru
Nieznane
Zalety i Wady 
Zalety
Przyjazna Twarz
Nieznane


Wady
Nieudana Prezentacja
Nieznane
Koszt
    


Koszt
CzŁowieczeŃstwoNieznane
       
Si
Ła Woli
Nieznana
      
Pula Krwi
Nieznana
Stan Zdrowia
Poobijana
Zraniona
Lekko Ranna
Ciężko Ranna
Zmaltretowana
Okaleczona
Zmasakrowana
      
- 1
- 1
- 2
- 2
- 5
     


Odpowiedz

Wróć do „Aktywni Bohaterowie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości