Bailey Henderson

(Ghul | Bohater Niezależny)

Bailey Henderson

#1
ImageZ pewnością o niej słyszałeś, jeśli zdarza Ci się odwiedzić The Henderson Private Clinic, gdzie spędza większość dni w tygodniu, niosąc pomoc każdemu, kto jej potrzebuje. Często zamyka się za drzwiami laboratorium, pracując nad swoimi badaniami do późnych godzin nocnych. Nie zobaczysz jej wykładającej temat, otoczonej wianuszkiem słuchaczy, tylko siedzącą w kącie, dyskutującą z jedną osobą na temat leczenia białaczki. Ciepła i uśmiechnięta, oddana bezgranicznie swojej pracy, którą w jej czasie wolnym możesz znaleźć w księgarniach i bibliotekach, bądź w małych, lokalnych barach, gdzie popija słodkie czerwone wino wśród kilku przyjaciół.WyglĄd ZewnĘtrzny

Wysoka na metr sześćdziesiąt dziewczyna, posturą przypominająca bardziej swoją młodszą siostrę, niż podchodzącą pod trzydziestkę kobietę. Drobna i o wątłym ciele, doskonale po niej widać, że ze sportem ma styczność wyłącznie przechodząc z pomieszczenia do samochodu oraz podczas oglądania filmów w telewizji. Swoją wytrzymałość wzmacnia za to podczas kilkunastogodzinnych dyżurów w pracy, z tytanicznym wysiłkiem utrzymując się w stanie ciągłej koncentracji. Brązowe sięgające ramion włosy najczęściej związuje w wysoki kok bądź warkocz, by jak najmniej przeszkadzały jej w pracy. Perfumy i makijaż uważa za zbędne, od czasu do czasu przykrywając korektorem jedynie sińce pod oczami, gdy akurat ma wybrać się z przyjaciółką na drinka. Ze względu na przeciętny wzrost stale zadziera brodę, by móc utrzymywać kontakt wzrokowy ze swoim rozmówcą. Kiedy jednak nie ma ochotę na rozmowę albo czuje się nią speszona, spuszcza głowę, pozwalając by grzywka przesłoniła jej czekoladowe oczy.
Nosi się zazwyczaj w stonowanych kolorach, czerni, bieli i zgaszonych zieleniach, albowiem wtedy zdecydowanie mniej czasu spędza na zakupach. Ceni sobie dobrą jakość materiału, dlatego też głównie zakupy robi u Ralpha Laurena i Chanel. Zakochana w prostej, klasycznej biżuterii, zwykła nosić drobne srebrne kolczyki, poza pracą lubi zaszaleć z kilkoma dyskretnymi bransoletkami, również w kolorze srebrnym.
Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, a mimo to oszczędna w słowach i gestach. Nie zwykła spacerować, za to wyrobiła w sobie nawyk poruszania się szybko i zdecydowanie, najczęściej ze słuchawkami na uszach.Gracz:
Wiek:
Pochodzenie:
Narrator
~27
USA
Natura:
Postawa:
Rola:
Nieznana
Opiekun
Nieznana
Dawca:
Obowi
Ązki:
Typ:
Nieznany
Nieznane
NieznanyAtrybuty
Fizyczne
SiŁa:
Zr
ĘcznoŚĆ:
Wytrzymalo
ŚĆ:
Nieznana
Nieznana
Nieznana
SpoŁeczne
Charyzma:
Oddzia
Ływanie:
Wygl
Ąd:
Nieszczególna
Zwyczajne
Niepospolity
UmysŁowe
Percepcja:
Inteligencja:
Spryt:
Nieznana
Nieznana
NieznanyZdolnoŚci
Talenty
Nieznane
UmiĘjetnoŚci
Nieznane
Wiedza
Nieznane
Atuty
Dyscypliny
Nieznane
Cechy Pozycji
Nieznane
Cechy Charakteru
Nieznane
Zalety i Wady 
Zalety
   Nieznane


Wady
   Nieznane
Koszt
    

Koszt
CzŁowieczeŃstwoNieznane
       
Si
Ła Woli
Nieznana
      
Pula Krwi
Nieznana
Stan Zdrowia
Poobijana
Zraniona
Lekko Ranna
Ciężko Ranna
Zmaltretowana
Okaleczona
Zmasakrowana
      
- 1
- 1
- 2
- 2
- 5
     


Odpowiedz

Wróć do „Aktywni Bohaterowie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości