Ciąg dalszy krwawych walentynek

#1
   Każdej nocy mają miejsce mniej lub bardziej niepokojące zdarzenia. Dochodzi do zbrodni, walki, rozlewu krwi. Każdej nocy rozgrywają się intrygi, i ta święta zakochanych wcale nie jest inna od pozostałych. Podczas gdy śmiertelnicy zajmują się swoimi sprawami, żyjąc w błogiej niewiedzy, tuż pod ich nosem toczy się walka o teren pomiędzy nieumarłymi krwiopijcami, pomiędzy Camarillą a Sabatem, który coraz śmielej atakuje i w coraz większych liczbach, przejmując powoli kolejne skrawki terenu w Seattle.
   Niedawno udało się osiągnąć pewne niewielkie zwycięstwo, niszcząc przebudzonego po pięciu latach wampira Tzimisce, który w niedługo po swym przebudzeniu zabił młodego Gangrela oraz Nosferatu. Podczas gdy mało kto interesował się wspomnianym Gangrelem, o którego obecności nie wiedział właściwie nikt, to śmierć jednego z Nosferatu wzburzyła podziemia i ściągnęła na Diabła uwagę klanu. Trójka Szczurów Kanałowych wytropiła i zlikwidowała zagrożenie jeszcze zanim Szeryf i jego Ogary przybyły na miejsce, dokonując tym samym zemsty. Było to nie tylko działanie mające zapewnić ochronę Maskarady i samej Camarilli, ale również pokaz siły klanu i dowód na to, jaki los spotyka tych, którzy ośmielą się podnieść rękę na jednego z nich.
Image
   Niestety, podczas gdy jedno zagrożenie zostało zlikwidowane, pojawiło się kolejne. Gdzieś w Georgetown, potwory Sabatu zaatakowały niczego nie spodziewających się Spokrewnionych Camarilli w jednym z ich klubów, ściągając przy tym jednak uwagę cywili i służb mundurowych, pośród których szybko pojawiły się ofiary z rąk nie dbających o ludzkie życie wampirów Sabatu. Jedyna dobra wiadomość w tej chwili była taka, że Nosferatu zadbali o to, by śmiertelnicy nie mieli możliwości w żaden sposób udokumentować tego zdarzenia. Ale jak to się właściwie skończy, tego jeszcze nie wiadomo.
   Pewnym jest, że Książę Szmaragdowego Miasta zadowolony z tego obrotu spraw nie będzie. Naruszenie Maskarady jest w końcu surowo karanym przewinieniem.

Image   I to póki co tyle, jeśli chodzi o streszczenie najważniejszych wydarzeń tej wciąż trwającej, walentynkowej nocy. Oprócz tego chcemy dać wam znać, że zbliża się aktualizacja wprowadzająca pewne zmiany, która odblokuje graczom nowe możliwości i da nowe cele. Więcej szczegółów ogłosimy, gdy fabularnie wkroczymy w noc 15-tego lutego.
K o l e j k a | 
→ Sprawy Administracyjne
 →
  →
"R E M E M B E R, W H E R E V E R W E G O,  I T I S T H E B L O O D O F C A I N E W H I C H M A K E S O U R F A T E"
Odpowiedz

Wróć do „Rozdzial II: Ogloszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość

cron