Podpis Użytkownika

#1


Na forum Bloodlines istnieją pewne wymagania co do podpisów użytkowników, o czym wiadomo po zapoznaniu się z regulaminem forum. Nie ma tutaj miejsca na obrazki, migoczące gify, bannery ani nic z tych rzeczy. Podpisy mają tu funkcję czysto informacyjną i musi zawierać najważniejsze informacje dotyczące postaci, o których muszą wiedzieć inni gracze. W podpisie użytkownika musi się widnieć:

    ▪ Odnośnik do publicznej karty postaci, w której znajduje się pełny opis wyglądu bohatera;
    ▪ Legenda kolorów języków, które używane są w postach oznaczając jaki język obcy - inny niż angielski - używa postać;
    ▪ Aktualny, skrócony opis wyglądu bohatera, uwzględniający ubranie, widoczne akcesoria, wszelkie blizny, obrażenia itp;
    ▪ (Opcjonalnie) Charakterystyczny cytat bohatera.

Brak tych elementów w podpisie gracza lub umieszczanie w nim odnośników do innych stron, reklam, nie związanych z postacią gracza treści będą skutkować karami i usunięciem tych elementów z podpisu użytkownika przez administrację.

Celem uniknięcia nieporozumień i pytań związanych z tym, jak powinien wyglądać podpis, sugerujemy korzystanie z poniższego szablonu i ewentualne uzupełnienie go o dodatkowe informacje:

Kod: Zaznacz caly

[b]KARTA POSTACI:[/b] [url=https://odnośnik_do_karty_postaci]IMIĘ POSTACI[/url]
[b]LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA:[/b] [color=#BF8040][b]Język 1[/b][/color], [color=#800000][b]Język 2[/b][/color], [color=#4080BF][b]Język 3[/b][/color]
[spoiler=Opis Postaci]Tekst[/spoiler]

W praktyce będzie to wyglądać tak:

KARTA POSTACI: IMIĘ POSTACI
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: Język 1, Język 2, Język 3
Opis Postaci | 
Tekst


Każdy użytkownik może wybrać jednak własne kolory dla języków, które zna jego postać. Należy pamiętać, że kiepska znajomość danego języka powinna mieć swoje odbicie w rozmowie. Popełnianie błędów gramatycznych, wypowiadanie zdań takich jak "ja być" czy przypadkowe pomylenie słówek musi być widoczne, w przeciwnym wypadku będzie to mało realistyczne.

Jeśli chodzi o samą budowę podpisu użytkownika, nie ma obowiązku korzystania z powyższego szablonu. Jest to jedynie przykład i sugestia, a formatowanie jest całkowicie dowolne, tak długo jak zawiera wszystkie wyżej wymienione informacje i nie przeszkadza w czytaniu treści postów.


Odpowiedz

Wróć do „Rozdzial I: Informacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość