Re: Nieobecności

10-12.11. - jestem absolutnie niedostępna. Kolejna tura postów ode mnie w poniedziałek.
kolejka | 
 → Wiktor Smiertin
  → Avery Blanchard
   → ?
    → ?
     → ?
      → ?
   
"ŻYWY BYŁEM ZARAZĄ - UMIERAJĄC BĘDĘ TWOJĄ ŚMIERCIĄ"
~EDGAR ALLAN POE

11-12.11 nie ma mnie. ;)
KARTA POSTACI: Eve Barton
Opis Postaci | 
Jak zwykle wygląda jakby potrzebowała paru porządnych godzin snu, blada i rozczochrana, ale mimo to uśmiechnięta. Ubrana w sprane, pobrudzone nieco błotem i śniegiem ciuchy, zważywszy na porę roku uzupełnione o grubą, wielokrotnie łataną kurtkę. Na plecach ma nieodłączny czerwony plecak.

Dziś (bo nie mam już siły) i jutro (bo muszę odpocząć), w niedzielę powinienem być już normalnie, od rana do nocy. Wybaczcie!
K o l e j k a | 
→ Kontuzja ręki.
 → Prawdopodobnie do końca lipca.
  → Posty będą pisane tak często, jak mi ból pozwoli.
   → Przepraszam.
    → ?
     → ?
      → ?
       → ?
        → ?
         → ?
S U I C I D E
I S
P A I N L E S S

Jutro od 19 i cała sobota - nie ma mnie, może się zdarzyć, że w niedzielę też mnie nie będzie.
KARTA POSTACI: Randy White
Opis Postaci | 
Osobnik mający niezbyt wiele wspólnego z pięknem. Zniekształcona twarz, chropowata skóra, okrągly bebech kontrasujący ze wychudzoną resztą ciała, przygarbiona sylwetka bujająca się na boki przy ruchy oraz bardzo długie palce będące nieustannie w wolnym, płynnym, ruchu. Obecnie odziany w znoszony płaszcz, a pod spodem bluza z kapturem, do tego jeansy i buty trekkingowe.

27,11,2017 i prawdopodobnie 28,11,2017.
K o l e j k a | 
→ Kontuzja ręki.
   → Przepraszam.
    → ?
     → ?
      → ?
       → ?
        → ?
         → ?
S U I C I D E
I S
P A I N L E S S

Rezygnuję z gry. Dziękuje za wspólne odgrywanie postaciami.
KARTA POSTACI: Frank Russell
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: ?
Opis Postaci | 
Postać aktualnie jest ubrana w ciepły, szary sweter. Pod nim ma białą koszulę oraz czerwony krawat. Pozostała część ubioru to elementy ciemnoniebieskiego garnituru. Podpiera się często starą laską, której rękojeść jest zaokrąglona. Typowa laska "dla starców."

7.12.-10.12
KARTA POSTACI: Thomas Walker
Opis Postaci | 
Ten spokrewniony zawsze wygląda elegancko. Koszula, marynarka i krawat to nieodłączne elementy conocnej stylizacji Walkera, a nienagannie wypastowanie buty czy zegarek na srebrnej bransolecie tylko dodają mu uroku. Ostatnio najczęściej można go zobaczyć w błękitnej koszuli i garniturze w kolorze navy blue razem z kontrastującym, najczęściej czerwonym krawatem. Do tego kompletu, podczas chłodniejszych nocy za ubranie wierzchnie służy mu czarny płaszcz, którego kołnierz często wywija do góry.

Jeszcze parę dni. W weekend powinienem już być normalnie.
Opis Postaci | 
Ten spokrewniony zawsze wygląda elegancko. Koszula, marynarka i krawat to nieodłączne elementy conocnej stylizacji Walkera, a nienagannie wypastowanie buty czy zegarek na srebrnej bransolecie tylko dodają mu uroku. Ostatnio najczęściej można go zobaczyć w błękitnej koszuli i garniturze w kolorze navy blue razem z kontrastującym, najczęściej czerwonym krawatem. Do tego kompletu, podczas chłodniejszych nocy za ubranie wierzchnie służy mu czarny płaszcz, którego kołnierz często wywija do góry.

Mogę mieć obecnie problemy z odpisami - cyrk w pracy + przedświąteczne obowiązki.
KARTA POSTACI: Eve Barton
Opis Postaci | 
Jak zwykle wygląda jakby potrzebowała paru porządnych godzin snu, blada i rozczochrana, ale mimo to uśmiechnięta. Ubrana w sprane, pobrudzone nieco błotem i śniegiem ciuchy, zważywszy na porę roku uzupełnione o grubą, wielokrotnie łataną kurtkę. Na plecach ma nieodłączny czerwony plecak.

Święta z dala od laptopa i internetu. Za jakieś pół godziny znikam i pojawię się dopiero we wtorek wieczorem albo w środę.
K o l e j k a | 
→ Kontuzja ręki.
   → Przepraszam.
    → ?
     → ?
      → ?
       → ?
        → ?
         → ?
S U I C I D E
I S
P A I N L E S S

Posty pojawia się po nowym roku, dostałam pokój bez kompa więc nie mam jak ich pisać. Bede pisać na CB I innych taki z tel ale nie podołam postów z tel.
KARTA POSTACI: Kyleigh Buchanan
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: Francuski | Hiszpanski
Opis Postaci | 
Dziewczyna ubrana jest, jak przystało na zimową porę, ciężkie buty, jeansy z prostą nogawką (nie
leginsy), pod szarym płaszczem ma na sobie zielony sweter. Jej dodatki to szalik. Zawsze posiada przy sobie plecak,
a w nie aparat, chusteczki, pieniądze i klucze do domu. Włosy ma koloru rudego i zielone oczy, na oko ma 165 cm.

Jestem trudno dostępny do soboty, za utrudnienia przepraszam.
Opis Postaci | 
Osobnik mający niezbyt wiele wspólnego z pięknem. Zniekształcona twarz, chropowata skóra, okrągly bebech kontrasujący ze wychudzoną resztą ciała, przygarbiona sylwetka bujająca się na boki przy ruchy oraz bardzo długie palce będące nieustannie w wolnym, płynnym, ruchu. Obecnie odziany w znoszony płaszcz, a pod spodem bluza z kapturem, do tego jeansy i buty trekkingowe.

Mój komputer się rozpierdzielił w drobny mak (dosłownie). Także, nie będzie mnie dopóty nie uzbieram na nowego. >.<
KARTA POSTACI: Arik Eckhart
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: Holenderski
Opis Postaci | 
Ubiór Pariasa nie odbiega od jego standardowego stylu. Luźniejsze czarne bojówki z kieszeniami na zamki przed opadnięciem powstrzymuje tylko skórzany pas z potężną klamrą. Górną część ciała wciąż okrywa ten sam popielaty sweter, który lata świetności ma dawno za sobą a czarna kamizelka kupiona najpewniej na jakimś bazarze ciasno opatula jego tors. Do tego oczywiście nie mogło zabraknąć nuty wojskowego umundurowania, czyli wysokich za kostkę, ciężkich buciorów i nieco przetartych rękawic. No i rzecz jasna ... maska, wykonana na wzór maski balistycznej z niewielkim dodatkiem w postaci gogli, które można odpiąć! Warto, by wspomnieć też o pochwie z posrebrzanym nożem, stałym elemencie paska oraz o kaburze udowej na jego lewej nodze, w której spoczywa jego nieodzowny partner, pistolet Hammerli 280 Target dopieszczony kilkoma bajerami jak wskaźnik laserowy, celownik teleskopowy czy tłumik dźwięku.

Chciałem podziękować wszystkim za grę - niestety natłok spraw w życiu prywatnym i zawodowym skutecznie odebrał najpierw czas na grę, a potem i również chęci. Nathan niech zginie jakąś barwną śmiercią w wypadku samochodowym :D Trzymam kciuki za forum, kawał dobrej roboty odwalają w szczególności Narratorzy, ale i sami gracze. Miłej zabawy!
KARTA POSTACI: Nathan Gray
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: Niemiecki | Szwedzki
Opis Postaci | 
Nathan jest przeciętnego wzrostu, dobrze zbudowanym mężczyzną o średniej długości blond włosach, błękitnych oczach i ostrych, męskich rysach twarzy. Zauważalny brytyjski akcent zdradza wyspiarskie pochodzenie.
Ubrany jest w szyty na zamówienie, czarny garnitur, białą koszulę ze sztywnym kołnierzem i czarny krawat. Wypastowane, czarne buty z podeszwą, wydają charakterystyczny stukot przy każdym kroku. Całość wieńczy zegarek z białego złota na skórzanym pasku, o tarczy w kolorze indygo. Na marynarkę zarzucił elegancki, zimowy płaszcz o czarnej barwie.

Drugi/trzeci lutego tego roku naszego.
K o l e j k a | 
→ Kontuzja ręki.
   → Przepraszam.
    → ?
     → ?
      → ?
       → ?
        → ?
         → ?
S U I C I D E
I S
P A I N L E S S

Jutro.
K o l e j k a | 
→ Kontuzja ręki.
   → Przepraszam.
    → ?
     → ?
      → ?
       → ?
        → ?
         → ?
S U I C I D E
I S
P A I N L E S S

wyjazd służbowy. Będę mogła pisać w sobotę :)
Edit:
Nieaktualne.
KARTA POSTACI: Blake
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: - Rosyjski
Opis Postaci | 
Aktualny ubiór: Czarna bluzka na grubych ramiączkach, kończąca się ściągaczem pod piersiami. Ciemne jeansy. Stare, czarne cichobiegi. Na tym skórzany, lekki płaszcz w oczywiście czarnym kolorze, długi niemal do samej ziemi. Chyba trochę na nią za długi, choć na barach leży w miarę dobrze. Zdecydowanie za cienki jak na mroźną zimę.
Znaki szczególne: Wilczy, czarny, puchaty ogon do kompletu z czarnym futrem ciągnącym się od niego wzdłuż kręgosłupa po sam kark. Kilka kruczych piór we włosach. Czarne opuszki palców zakończonych czarnymi paznokciami, bardziej przypominającymi pazury. Czerwone, wilcze oczy.

Aktualnie: Wampir z czarnymi pazurami i jarzącymi się czerwienią oczami.

Przy sobie: Złoty amulet na szyi

30 marzec - 8 kwiecień.
Będę bardzo z doskoku. Odpisy, jeśli już, ewentualnie pojawią się w niedzielę 1 kwietnia, poniedziałek i środę. Kolejne dopiero w niedzielę 8 kwietnia. W pozostałe dni będę zajęta przez praktycznie cale dnie.
kolejka | 
 → Wiktor Smiertin
  → Avery Blanchard
   → ?
    → ?
     → ?
      → ?
   
~EDGAR ALLAN POE

31,03-02,04. Chyba. Bo święta, zajączki, te sprawy.
K o l e j k a | 
→ Kontuzja ręki.
   → Przepraszam.
    → ?
     → ?
      → ?
       → ?
        → ?
         → ?
S U I C I D E
I S
P A I N L E S S

13.4.-15.4
Opis Postaci | 

29.04.-7.05.
KARTA POSTACI: Bailey Henderson
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: łacina
Opis Postaci | 
Dziś Bailey ubrana jest w proste, ciemne dżinsy i szary t-shirt z narzuconym na ramiona długim, czarnym kardiganem. Włosy związane w nieco już zburzony warkocz, brak biżuterii czy makijażu. Jedynym dodatkiem do jej stroju jest czarna skórzana torba na długim pasku, zdająca się być ciężka, jakby wypełniona po brzegi kamieniami.

21.05-24.05 ni ma mie. Szukać w Tatrach.
Opis Postaci | 

Od środy to jest 30.06 do niedzieli włącznie. Będę w stanie odpisać dopiero w poniedziałek... chyba.
Wyjazd, wycieczka zakładowa :)
KARTA POSTACI: Chloe Snow
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: - angielski; - łacina
Opis Postaci | 
Aktualny ubiór: Bielizna, ciemne, wąskie jeansy wpuszczone w czarne kozaki na płaskiej podeszwie. Czarny, lekki, zapinany na guziczki sweterek. Srebrny łańcuszek z krzyżykiem wysadzanym czarnymi kamieniami. Ciemny, matowy płaszcz sięgający kolan.

Przy sobie: W obecnej chwili torbę z laptopem, dwa telefony komórkowe, trochę drobnego sprzętu IT.

Do połowy lipca (wstępnie do 15.07 - wtedy mam ostatnie egzaminy) będę wyjątkowo rzadko dostępna. Odpisy będą się pojawiać, lecz rzadziej. Niestety, ale przytłoczyło mnie życie prywatne i mam teraz za dużo spraw na raz na głowie.
kolejka | 
 → Wiktor Smiertin
  → Avery Blanchard
   → ?
    → ?
     → ?
      → ?
   
~EDGAR ALLAN POE

Od dziś (12.06) do końca czerwca mogę być mniej obecny - najpierw mam gości tutaj na Malcie więc czeka mnie zabawa w przewodnika, potem jadę do Polski do rodziny więc nie wiem jak będzie z czasem. W weekend 30.06/01.07 będę z powrotem na normalnych częstotliwościach.
KARTA POSTACI: Elena Horthy
LEGENDA KOLORÓW JĘZYKA: Węgierski
Opis Postaci | 
?
Odpowiedz

Wróć do „Bar Za Miastem”