360, 6300 9th Ave NE, LabCorp

#1
  Pełna anonimowość. Te dwa słowa mówią wszystko, czego można żądać od laboratorium medycznego. Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z bezpieczeństwa i poufności, dlatego zapewniają całkowitą dyskrecję oraz troskę o zachowanie anonimowości - postępująca informatyzacja pozwala także na sprawdzanie wyników badań poprzez internet oraz pocztę e-mail. Zwykle jednak w zupełności wystarcza sam telefon, bo wizyty są ograniczane do absolutnego minimum. Więcej nawet, są umawiane indywidualne, co w połączeniu z pracą przez pięć dni w tygodniu, przez dwadzieścia godzin na dobę jest bardziej iż godne pochwały.

Laboratorium znajduje się na rogu Dziewiątej Alei i Sześćdziesiątej Trzeciej Ulicy, w piętrowym, klockowatym budynku. Gdyby nie duża tablica z nazwą placówki oraz mały parking obok nikt by nawet nie zwracał wagi na to miejsce; ma to swoje wady, ale też ma i zalety. Zwłaszcza, że wnętrze prezentuje się znacznie lepiej niż można było się spodziewać. LabCorp jest miejscem klimatyzowanym, nowoczesnym, bardzo elegancko, acz minimalistycznie urządzonym. Dominują tu białe i niebieskie niewielkie kafelki oraz meble ze stali i tworzywa; nie ma żadnych roślin doniczkowych, plakatów, tablic z ogłoszeniami ani nic z tych rzeczy.

Na parterze jest punkt informacyjny oraz poczekalnia składająca się z osobnych, oddzielonych zasłonkami boksów mającymi zapewnić anonimowość - na piętro prowadzą zarówno windy jak i schody, więc szansa, że trafi się na kogoś innego, znajomego może nawet, stanowi rzadkość. Zresztą, każdemu pacjentowi przez większość czasu towarzyszy pielęgniarka, a gdy dochodzi już do badania, to personel medyczny nie odstępuje na krok i służy pomocą przy każdej, najmniej nawet sprawie.

Na piętrze są laboratoria, gabinety zabiegowe oraz pracownie - każde pomieszczenie jest malutkim szpitalem samym w sobie. Jest tam masa najwyższej jakości sprzętu medycznego, w powietrzu czuć zapach środków do dezynfekcji, a każda powierzchnia jest pokryta malutkimi ceramicznymi płytkami, dzięki czemu nie ma problemu z utrzymaniem czystości.

Jedynym miejscem, do którego wstęp jest wzbroniony, to magazyny i chłodnie mieszczące się w piwnicach. Mogą tam wejść tylko lekarze i osoby z odpowiednimi uprawnieniami, nikt inny. LabCorp prowadzi bardzo aktywną współpracę z większością szpitali w Seattle, nie ma więc w tym nic dziwnego ani podejrzanego. Ponadto dwudziesty pierwszy wiek najpewniej zostanie powitany razem z ZymoGenetics, chociaż na ten moment są to niczym nie potwierdzone plotki.
Odpowiedz

Wróć do „Roosevelt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron