3717 Beach Dr SW, Harbor West

#1
  Jeśli posiada się odpowiednią ilość gotówki oraz odrobinę odwagi, można zamieszkać w Harbor West. Jest to osiedle zbudowane na wielkim pomoście z drewna, postawionego na grubych jak dojrzałe drzewa balach. Jasne, chropowate drewno zastępuje chodnik dla pieszych oraz fundamenty licznych domów. Te są wykonane głównie z cegieł (prawdziwych lub ozdobnych płyt) oraz desek, jednak pietyzm oraz rozmiar wykonanych budowli sprawiają, że wartości tych nieruchomości nie pozwalają byle komu tam zamieszkać.

O tym może również świadczyć przekrój społeczny mieszkańców: prawnicy, lekarze, drobni biznesmeni czy po prostu szczęściarze, którzy nieoczekiwanie zyskali pieniądze i postanowili zainwestować je w nieruchomość. Mimo tego, że z jednej strony osiedle oddzielone jest morską tonią, a od strony lądu jest postawiony wysoki płot z metalowych drutów to nad bezpieczeństwem lokatorów czuwa szef ochrony - Charles. Ten czarnoskóry, trzydziestoletni pan dba o to aby nieproszeni goście nie kręcili się po pomoście czy po prostu interweniuje, jeśli są skargi innych dla danego mieszkańca.

Budzi w ludziach respekt, nie tylko dzięki byciu swoistym szeryfem małej społeczności, lecz także odpowiedniemu wyglądowi: wysoka, wyprostowana sylwetka, idealnie gładka twarz oraz łysa głowa, brązowy uniform z naszywką i kabura przy pasie z wetkniętym pistoletem (nikt nie wie czy to prawdziwa broń czy tylko straszak).
Odpowiedz

Wróć do „Alki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość