6413 California Ave SW, Morgan Junction

#1
  Mały park, będący jednocześnie wejściem do lasu. Rozmiarem nie przypomina standardowego terenu rekreacyjnego, jest stosunkowo mały, przypominając bardziej plac ze skrawkami zieleni wewnątrz i zewnątrz, betonowego pierścienia ułożonego z płyt chodnikowych. Dodatkowo, na chodniku pod blaszanymi daszkami ustawione są ławki, z cementu i grubych kamieni dla wygody strudzonych przechodniów.

Co do samych roślin, będących w pewien sposób kwintesencją każdego takiego terenu zielonego, to jest ona dość zróżnicowana i gęsta. Wewnątrz wspomnianej aureoli, rośnie równie przycięta trawa, czasami mając nieproszonych gości w postaci mleczy lub innego szpecącego zielska. Z kolei wokół są większe rośliny - krzewy, wysokie odmiany traw czy drzewa, które najpewniej mają swoje pochodzenie z pobliskiego lasu.

Wieczorami miejsce pustoszeje i staje się nieprzyjemnie dla przeciętnego Smitha. Z lasu wychodzą zwierzęta pokroju lisów, jeży czy większego ptactwa, które poszukują jedzenia po kubłach na śmieci. Nawet okoliczni bezdomni wolą przejść się w inne miejsce, niż nocować na tamtejszych ławkach i mieć spotkanie z leśną fauną.
Odpowiedz

Wróć do „Morgan Junction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość