Marzec 1920

#1
Za sprawą wydarzeń minionych tygodni, które stały się najgłośniejszymi tematami dyskusji Spokrewnionych, sytuacja w mieście stała się znacznie bardziej napięta. Nieumarli stają w obliczu zagrożeń na różnych frontach, potencjalnie również wewnątrz dworu Camarilli. Zmuszeni są przygotować się na nieuniknione konflikty.

Image
Największym problemem i zagadką ostatnich nocy stało się niedawne unicestwienie Kuruka, opiekuna Elizjum i lidera lokalnych Gangreli. Wciąż trapiący brak śladów powoduje niemały dyskomfort na najwyższych szczeblach, zwłaszcza ze względu na jego Sire, starszą Gangreli, Skadi, która obwieściła o jego zniszczeniu na balu w posiadłości Francisca Belmonte.

Obecny w mieście łowca wampirów nie jest już tylko mitem, a realnym zagrożeniem, jako iż był najpewniej odpowiedzialny za zniszczenie w ostatnim czasie co najmniej kilku neonatów. Zwiększono ostrożność w poruszaniu się po mieście i działaniach. Za najwyższy priorytet powzięto schwytanie tego niebezpiecznego i niewątpliwie doświadczonego w polowaniu na wampiry osobnika.

Kolejne poszarpane przez pazury dzikiego zwierza zwłoki zwróciły uwagę Kainitów na północne lasy, gdzie po raz kolejny doszło do tragedii. Ze względu na zrozumiałą niechęć Gangreli do współpracy po śmierci ich przywódcy, Spokrewnieni zmuszeni są szukać innej drogi celem potwierdzenia lub wykluczenia aktywności wilkołaków w tamtym rejonie.

Wciąż nie udało się schwytać młodego wampira, który narobił sporo zamieszania, powodując naruszenie Maskarady w miejscu publicznym. Jest tylko kwestią czasu nim dojdzie do kolejnego incydentu, a jego aktywność może zwrócić uwagę łowcy. Nieco bardziej istotnym stało się więc odnalezienie go i sprowadzenie przed oblicze władz, nim zrobi to łowca.

Niepochlebnie mówi się ostatnio pośród nieumarłych o zaangażowaniu prawie pół tuzina wampirów w poszukiwania ghula należącego do Primogen Toreador. Jedynie Klan Róży zdaje się być szczerze zainteresowany tą sprawą i wdzięczny za pomoc.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron