Michelle Mould

#1
ImagePróbka Głosu MichelleNieoszlifowany diament, cicha woda co brzegi rwie, czy też śnieżynka która stopnieje gdy tylko dotknie asfaltu? Na pewno jest młodą krwią w mieście, gdyż pojawiła się około tygodnia przed walentynkami. To, że stosunkowo niewiele osób o niej wie jest zasługą głównie jej skromnej i wycofanej natury. Chociaż wiele z jej zachowań pokazuje niedoświadczenie i naiwność charakterystyczną dla jej młodego wieku, nie sposób odmówić jej nietypowej dla nieumarłych aury niewinności i czystości, potęgowanej przez jej wygląd. Można by wręcz odnieść wrażenie, że jest aż zbyt czysta i niewinna... Wielka pasjonatka muzyki klasycznej, w szczególności skrzypiecWyglĄd ZewnĘtrzny

Jeżeli ktoś ma coś powiedzieć o Michelle, to z pewnością jest to związane z jej wyglądem. Mało kto bowiem jest w stanie wymienić na palcach więcej niż jednej ręki liczbę przypadków, w których spotkałby na żywo albinosa. W dodatku typowo europejskiej urody, w przeciwieństwie do częściej pokazywanych w mediach afrykańskich. Posiada zatem typowe dla tego rodzaju genetycznej skazy cechę – brak melaniny, której nieobecności zawdzięcza bladą skórę, białe włosy, i czerwone oczy. I całkiem dobrą predyspozycję do ukrywania swojej nieumarłej egzystencji, gdyż właśnie przez to jej pośmiertna bladość właściwie nie zaistniała. Przez to jednak czasem usłyszy komentarz o "śnieżynce", pasującym tym bardziej, że jednak dalej jest nieco chłodna w dotyku. Co jednak interesujące, niezależnie od okoliczności zdaje się mieć typowo ludzkie odruchy - klatka piersiowa delikatnie się porusza, mruga, co jakiś czas poprawia włosy... Dla nieobeznanego bądź osoby nie potrafiącej spoglądać w aury bardzo trudno jest w niej rozpoznać nieumarłego.
Albinizm nie jest jednak jednak jedyną rzeczą przez którą zwraca na siebie (często niepożądaną) uwagę. Jest bowiem „całkiem” atrakcyjna – przy wzroście wynoszącym metr sześćdziesiąt udało jej się osiągnąć dość proporcjonalne kształty ciała, a życie spędzone w większości w samotności i pod kloszem oszczędziło jej wielu blizn których prawdopodobnie by się dorobiła spędzając czas z rówieśnikami.
Głos ma całkiem przyjemny dla ucha, acz niektórzy mogliby trochę ponarzekać na to, że mówi trochę za cicho. W chwilach zdenerwowania zdarza jej się trochę jąkać albo robić dłuższe przerwy w wypowiedzi. Mimo to brzmi tak, jak można by się spodziewać - niewinnie, dziewczęco, miękko. I na szczęście nie skrzeczy ani nie piszczy, ale wchodzi czasem w płaczliwe bądź przepełnione paniką tony, zwłaszcza jak w końcu uda jej się podnieść głos.
Najważniejszym detalem komplementującym jej wygląd jest jednak twarz, która w połączeniu z pozostałymi cechami sprawia, że wygląda bardziej jak anioł niż krwiożercza bestia. Bardzo delikatne rysy twarzy, lekko wysunięty do przodu podbródek, pełne, ale subtelnie zaokrąglone usta. W dodatku jej włosy sięgające jej do obojczyków, z równo przyciętą nad brwiami grzywką dopełniają obrazu cnoty i nadnaturalnej niewinności.
A jej zachowanie poniekąd dopełnia tego obrazu, acz w trochę ciamajdowaty sposób. Na pewno jednak nie jej ruchy - może poza momentami zdenerwowania. W innych sytuacjach wykazuje się znaczną sprawnością psycho-ruchową, w szczególności jeżeli chodzi o koordynację dłoni.Gracz:
Wiek:
Pochodzenie:
Mould
18+
USA
Natura:
Postawa:
Rola:
Nieznana
Konformista
Nieznana
Klan:
Pokolenie:
Stwórca:
Nieznany
Nieznane
NieznanyAtrybuty
Fizyczne
SiŁa:
Zr
ĘcznoŚĆ:
Wytrzymalo
ŚĆ:
Nieznana
Nieznana
Nieznana
SpoŁeczne
Charyzma:
Oddzia
Ływanie:
Wygl
Ąd:
ZauwaŻalna
Zwyczajne
Nietypowy
UmysŁowe
Percepcja:
Inteligencja:
Spryt:
Nieznana
Nieznana
NieznanyZdolnoŚci
Talenty
Nieznane
UmiĘjetnoŚci
Nieznane
Wiedza
Nieznane
Atuty
Dyscypliny
Nieznane
Cechy Pozycji
Nieznane
Cechy Charakteru
Nieznane
Zalety i Wady 
Zalety
Mistrz Maskarady
ŚwiĘtoŚĆ
Rumieniec Zdrowia
Presti
Żowy Stwórca
Nieznane

Wady
Tik
Nowy Przybysz
Nieznane
Koszt
    
Koszt
CzŁowieczeŃstwoNieznane
       
Si
Ła Woli
Nieznana
      
Pula Krwi
Nieznana
Stan Zdrowia
Poobijana
Zraniona
Lekko Ranna
Ciężko Ranna
Zmaltretowana
Okaleczona
Zmasakrowana
      
- 1
- 1
- 2
- 2
- 5
     


Odpowiedz

Wróć do „Aktywni Bohaterowie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości