Nabór na Narratorów

#1
Image

Podczas gdy na forum Bloodlines wciąż rozgrywają się intrygi, wampiry działają w ukryciu kręcąc biznes, walcząc, nawiązując nowe sojusze i rozgrywając swoje małe wojenki, podczas gdy przedstawiciele Camarilli i Anarchów korzystają z tego chwilowego sojuszu, prowadząc swobodne dyskusje, realny świat pochłania nas coraz bardziej, dręcząc obowiązkami, a czasem też i nieprzewidzianymi problemami. Obecnie jest to okres, kiedy najbardziej odczuwamy ogromną skalę, a co za tym idzie, ciężar tego stworzonego przez nas projektu, do którego prowadzenia zdecydowanie potrzeba więcej bystrych umysłów i par kreatywnych dłoni.
Wierząc, że znajdą się pośród Was ludzie chętni, by zasilić tą potęzną machinę i współtworzyć z nami ten pełen intryg, mroczny świat forum Bloodlines z narratorskiej perspektywy, po raz kolejny otwieramy nabór na Narratorów, zwanych inaczej Mistrzami Gry, który otwarty pozostanie do czasu, aż efekty tych poszukiwań nas usatysfakcjonują, zapewniając naszej forumowej machinie pełną wydajność.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że właśnie ta wielka skala projektu może być czynnikiem, który potencjalnych kandydatów może odstraszyć, dlatego pragniemy zaznaczyć już na wstępie, że w żadnym wypadku nie oczekujemy od kandydatów pełnego oddania siebie i swojego czasu naszemu forum. Rozumiemy, że każdy ma swoje życie i obowiązki, w związku z czym gwarantujemy, że prócz sensownych i definitywnie niezawyżonych oczekiwań jeśli chodzi o ogólną aktywność, zainteresowani współpracą nie odczują presji.
To, czego oczekujemy od potencjalnych kandydatów to, naturalnie, znajomość języka oraz jakaś marginalna wiedza o uniwersum Świata Mroku/Wampira Maskarady, chociażby zaczerpnięta z samego forum Bloodlines, które służy w końcu między innymi jako podręczne kompendium wiedzy. Doświadczenie jako Mistrz Gry jest mile widziane, aczkolwiek nie jest szczególnie konieczne, jeśli kandydat ma przynajmniej za sobą doświadczenie jako gracz, posiada wyobraźnię i nie ma problemu z treściwymi opisami.
Jeśli fascynuje Cię rozgrywka w uniwersum Świata Mroku oraz intryguje Cię perspektywa prowadzenia forumowych sesji, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Dołącz do kadry Bloodlines i razem z nami rozwija

Kontakt: Forum | Discord | Facebook
K o l e j k a | 
→ Aurelia Muray
 → Wiktor Smiertin
  → Sprawy Administracyjne
"R E M E M B E R, W H E R E V E R W E G O,  I T I S T H E B L O O D O F C A I N E W H I C H M A K E S O U R F A T E"
Odpowiedz

Wróć do „Rozdzial II: Ogloszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron