Rezerwacje Awatarów

#1
Image
Na forum Bloodlines właściwie nie ma potrzeby rezerwacji wizerunku konkretnej osoby/postaci, jako iż za sprawą finalnej przeróbki, nawet awatary bazowane na wizerunku tej samej osoby mogą różnić się na tyle mocno, że podobieństwo będzie znikome. Jednakże, nawet w gąszczu tak gigantycznej ilości rozmaitych fotografii w sieci może zdarzyć się, że tworzący swoich bohaterów gracze mogą przypadkiem wybrać tę samą grafikę. Celem uniknięcia takich sytuacji powstał ten temat, gdzie można rezerwować konkretne grafiki pod awatary. By to zrobić, wystarczy opublikować w odpowiedzi wybraną grafikę lub odnośnik do niej.

Image

Re: Rezerwacje Awatarów

#3
Poproszę o rezerwację tej grafiki - Jessica Green
Meredith de Vrees Braga, Wygląd | 
» Już na pierwszy rzut oka Meredith robi wrażenie - jest ona wysoką kobietą, o długich nogach i dosyć umięsnionym ciele, szczególnie jeśli idzie o ramiona i brzuch. Przed przemianą zapewne miała też przyjemną dla oka oliwkową skórę, teraz jest oczywiście bledsza, niemniej rysy jak i czarne, długie proste włosy wciąż świadczą o jej południowym pochodzeniu, zmieszanym jednak z białym Holendrem. Wydatnym przejawem tego są jej niebieskie oczy. Przez swój wzrost jak i dumne chodzenie z podniesioną wysoko głową oraz stylem ubierania się który przywodzi na myśl czasy starożytne, (czasem włącznie z peleryną!) których zresztą jest pasjonatką zapewne niezbyt wpasowuje się w konserwatywne gusta wielu osób, które lubią piętnować każdą odmienność. Z części włosów ma upleciony gruby warkocz, na szyi często gości złoty naszyjnik, na rękach złote bransoletki, a na palcach zawsze duża ilość pierścionków - to kolejne rzeczy, niezbyt wpisujące się w obecnie pasującą modę, choć może lata 20 przyniosą pewien powiew świeżości w porównaniu do czasów wcześniejszych, w końcu sufrażystki aktywnie działają już od dobrych 10 lat, ale to temat do rozwinięcia później. Kolejną 'drobnostką' jest to, że często nosi przy sobie broń, w zależności od okazji, palna lub biała, z tym, że ona jest dobrze ukryta. Wracając do wrażenia, na pewno widać, że do biednej części społeczeństwa nie należy. Ogólnie rzecz biorąc wygląda na pewną siebie kobietę, z mocniejszym makijażem i mocniejszymi perfumami niż przeciętna kobieta, popiera sufrażystki i głosi rewolucyjne idee dotyczące na przykład praw, a nawet przywództwa kobiet czy to w mieście czy to w kraju.

Dodatkowe informacje | 
Brak.

Legenda Kolorów Języka | 
Portugalski (wersja brazylijska)

Re: Rezerwacje Awatarów

#8
ten
Alfred Leneghan, Wygląd | 
» Alfred Leneghan jest szczupłym, wysokim mężczyzną, którego wiek śmiertelnik oceniłby na pięćdziesiąt parę lat. Charakterystyczna dla niego pewna, wyprostowana postawa idealnie komponuje się z dostojnym marszem. Na głowie Alfreda widnieje lekko zapuszczona fryzura z pierwszymi, siwymi włosami, pasująca do krótkich bokobrodów i bujnego wąsa. Wysokie czoło szpeci blizna współgrająca z licznymi zmarszczkami, które znacznie postarzają jego wygląd. Rozmówca, który nawiąże z nim kontakt wzrokowy, może poczuć przeszywające, zimne spojrzenie jego błękitnych oczu. Tuż nad nimi prezentują się gęste, czarne brwi. W rezultacie Alfred wyróżnia się z tłumu za sprawą swej ruchowej koordynacji, dostojności i niebywałej kondycji zestawionej z wiekiem, Cechuje się nieatrakcyjną, wręcz nieprzyjemną aparycją, lecz majestatyczny styl bycia znacznie poprawia jego wizerunek. Najbardziej rozpoznawalną cechą wyglądu zewnętrznego Alfreda, którą zyskał tuż przed Spokrewnieniem jest otwarta rana wylotowa na karku, starannie ukrywana pod kołnierzem. Codzienny ubiór Alfiego stanowi odzież na pograniczu średniej i wysokiej półki cenowej. Najczęściej odziewa jedną ze swoich eleganckich, białych koszul i uprasowane spodnie garniturowe. Najdroższym elementem ubioru mężczyzny jest długi płaszcz z wysokim kołnierzem, przyozdobiony guzikami i praktycznymi kieszeniami. Taki zestaw ubrań wzbogacany jest o dystyngowane rękawice ze skóry. Również skórzane, wypastowane i wyraźnie kosztowne buty stanowią klasę samą w sobie. Całości elegancji dodaje czarna, dopasowana fedora. Alfred Leneghan utrzymuje swoją Bestię w ryzach dzięki sentymentom do swej przeszłości. Przewieszony przez szyję na srebrnym łańcuszku brelok spaja dwa nieśmiertelniki z inicjałami A.L. i E.W. Na uroczystości i wizyty w Elizjum przyodziewa swój stary, oficerski uniform, składający się z czarnego płaszcza dekorowanego żółtymi guzikami, eleganckich butów i spodni mundurowych z majestatycznym pasem, szabli, a także czapki charakterystycznej dla jego stopnia służbowego.

Dodatkowe informacje | 
Słynie ze swej roli Ogara w strukturach miejskich i częstych odwiedzin Elizjum, ciesząc się sławą stałego bywalca.

Legenda kolorów języka | 
Angielski, Dominacja

Re: Rezerwacje Awatarów

#9
Witam - Rezerwuje sobie wygląd postaci Jesse Custer - Kaznodziei z serialu "Preacher" i wizerunek aktora Dominic Cooper
Thomas "Kaznodzieja" Radisson, Wygląd | 
» Thomas Radisson roztacza wokół siebie aurę dobrodusznego i poczciwego kapłana. Odczuwalne, bijące wewnętrzne ciepło powoduje iż dla niektórych, przebywanie przy nim może powodować chęć do odpoczynku, po prostu siąść i pogadać jak z starszym bratem czy dobrym ojcem. Oczywiście dla tych którzy tego ciepła szukają, dla niektórych może to być na początku iście przerażające i niepożądane. Spokojne i charyzmatyczne oczy oraz cała mowa ciała mówi wprost, "Jestem tu żeby Cię wysłuchać". Nosi się skromnie, niezależnie od pory roku czarną marynarkę i koszulę z nieodzowną koloratką. Ciemne spodnie od garnituru lub okazjonalnie ciemne jeansy, kiedy postanawia wybrać się na wyprawę, dopełniają całości jego uniformu „Kaznodziei”. Mimo oświadczanych czterdziestu kilku lat wygląda na mężczyznę w sile wieku. Jest średniego wzrostu i porusza się zawsze bardzo spokojnie, jakby wolniej niż reszta świata. Na lewej dłoni nosi sygnet oznaczający stanowisko biskupa w kościele katolickim. Czasem mocno skupiony na rozmowie, której poświecą cała uwagę nie dostrzega rzeczy dziejących się wokół.

Dodatkowe informacje | 
Brak.

Legenda Kolorów Języka | 
Niemiecki, Włoski, Łacina

Re: Rezerwacje Awatarów

#10
Rezerwuję wizerunek Ruby Baptiste z serialu Lovecraft Country, granej przez Wunmi Mosaku.
Letitia Freemani, Wygląd | 
» Letitia Freeman jest dość wysoką, czarnoskórą kobietą o raczej masywnej sylwetce, pozornie w wieku około trzydziestu-kilku lat. Bardzo ciemny odcień skóry sugeruje, że ona sama lub jej przodkowie w prostej linii musieli przybyć do Ameryki na jednym z okrętów przewożących tanią siłę roboczą dla jasnoskórych kolonistów Południa. Tym, co przykuwa uwagę w jej twarzy są przede wszystkim oczy - również ciemne, ale i czujne, jakby bezustannie analizowała wszystko, co dzieje się dookoła w poszukiwaniu wszelkich zmian i aberracji. Wzrok ostrożnego zwierzęcia, które nauczyło się nie ufać pozornemu spokojowi otoczenia. Twarz kobiety jest dość owalna, otoczona czarnymi, kręconymi włosami sięgającymi tuż za uszy. Zazwyczaj są one rozpuszczone, od czasu do czasu jednak Letitia lubi upiąć je w bardziej niecodzienny sposób, stylizując je na występ lub oficjalną wizytę. Na co dzień preferuje mieszczański, ale w miarę elegancki, dostosowany do pory nocy ubiór - zazwyczaj zgodny z obecną modą. Jej słabością są natomiast kapelusze oraz biżuteria - posiada kilkanaście sztuk jednego i drugiego, do tego najwyraźniej lubi się nimi chwalić. Mimo to, jest element ubioru w którym mało kto ją widuje - na bardzo specjalne okazje zakłada pojedynczy pierścień z jadeitem, który ma dla niej najwyraźniej jakąś szczególną wagę. Jej chód jest pewny siebie, a twarz na co dzień zachowuje powagę, w rozmowach stosując się raczej do zaleceń antycznego stylu attyckiego - preferując zwięzłość wypowiedzi nad jej kwiecistość. Wyjątkami są okazje, kiedy występuje na scenie swojego klubu i rozmawia później z członkami zespołu lub grupką stałych bywalców, którzy lubią jej śpiew - wtedy jaśnieje, a pełne usta rozciągają się w szerokim uśmiechu, nierzadko przeradzającym się w serdeczny śmiech.

Dodatkowe informacje | 
Brak.

Legenda Kolorów Języka | 
Język 1, Język 2, Język 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość