Rezerwacje Awatarów

#1
Image
Na forum Bloodlines właściwie nie ma potrzeby rezerwacji wizerunku konkretnej osoby/postaci, jako iż za sprawą finalnej przeróbki, nawet awatary bazowane na wizerunku tej samej osoby mogą różnić się na tyle mocno, że podobieństwo będzie znikome. Jednakże, nawet w gąszczu tak gigantycznej ilości rozmaitych fotografii w sieci może zdarzyć się, że tworzący swoich bohaterów gracze mogą przypadkiem wybrać tę samą grafikę. Celem uniknięcia takich sytuacji powstał ten temat, gdzie można rezerwować konkretne grafiki pod awatary. By to zrobić, wystarczy opublikować w odpowiedzi wybraną grafikę lub odnośnik do niej.

Image

Re: Rezerwacje Awatarów

#8
ten
Alfred Leneghan, Wygląd | 
» Alfred Leneghan jest szczupłym, wysokim mężczyzną, którego wiek śmiertelnik oceniłby na pięćdziesiąt parę lat. Charakterystyczna dla niego pewna, wyprostowana postawa idealnie komponuje się z dostojnym marszem. Na głowie Alfreda widnieje lekko zapuszczona fryzura z pierwszymi, siwymi włosami, pasująca do krótkich bokobrodów i bujnego wąsa. Wysokie czoło szpeci blizna współgrająca z licznymi zmarszczkami, które znacznie postarzają jego wygląd. Rozmówca, który nawiąże z nim kontakt wzrokowy, może poczuć przeszywające, zimne spojrzenie jego błękitnych oczu. Tuż nad nimi prezentują się gęste, czarne brwi. W rezultacie Alfred wyróżnia się z tłumu za sprawą swej ruchowej koordynacji, dostojności i niebywałej kondycji zestawionej z wiekiem, Cechuje się nieatrakcyjną, wręcz nieprzyjemną aparycją, lecz majestatyczny styl bycia znacznie poprawia jego wizerunek. Najbardziej rozpoznawalną cechą wyglądu zewnętrznego Alfreda, którą zyskał tuż przed Spokrewnieniem jest otwarta rana wylotowa na karku, starannie ukrywana pod kołnierzem. Codzienny ubiór Alfiego stanowi odzież na pograniczu średniej i wysokiej półki cenowej. Najczęściej odziewa jedną ze swoich eleganckich, białych koszul i uprasowane spodnie garniturowe. Najdroższym elementem ubioru mężczyzny jest długi płaszcz z wysokim kołnierzem, przyozdobiony guzikami i praktycznymi kieszeniami. Taki zestaw ubrań wzbogacany jest o dystyngowane rękawice ze skóry. Również skórzane, wypastowane i wyraźnie kosztowne buty stanowią klasę samą w sobie. Całości elegancji dodaje czarna, dopasowana fedora. Alfred Leneghan utrzymuje swoją Bestię w ryzach dzięki sentymentom do swej przeszłości. Przewieszony przez szyję na srebrnym łańcuszku brelok spaja dwa nieśmiertelniki z inicjałami A.L. i E.W. Na uroczystości i wizyty w Elizjum przyodziewa swój stary, oficerski uniform, składający się z czarnego płaszcza dekorowanego żółtymi guzikami, eleganckich butów i spodni mundurowych z majestatycznym pasem, szabli, a także czapki charakterystycznej dla jego stopnia służbowego.

Dodatkowe informacje | 
Słynie ze swej roli Ogara w strukturach miejskich i częstych odwiedzin Elizjum, ciesząc się sławą stałego bywalca.

Legenda kolorów języka | 
Angielski, Dominacja

Re: Rezerwacje Awatarów

#10
Rezerwuję wizerunek Ruby Baptiste z serialu Lovecraft Country, granej przez Wunmi Mosaku.
Letitia Freemani, Wygląd | 
» Letitia Freeman jest dość wysoką, czarnoskórą kobietą o raczej masywnej sylwetce, pozornie w wieku około trzydziestu-kilku lat. Bardzo ciemny odcień skóry sugeruje, że ona sama lub jej przodkowie w prostej linii musieli przybyć do Ameryki na jednym z okrętów przewożących tanią siłę roboczą dla jasnoskórych kolonistów Południa. Tym, co przykuwa uwagę w jej twarzy są przede wszystkim oczy - również ciemne, ale i czujne, jakby bezustannie analizowała wszystko, co dzieje się dookoła w poszukiwaniu wszelkich zmian i aberracji. Wzrok ostrożnego zwierzęcia, które nauczyło się nie ufać pozornemu spokojowi otoczenia. Twarz kobiety jest dość owalna, otoczona czarnymi, kręconymi włosami sięgającymi tuż za uszy. Zazwyczaj są one rozpuszczone, od czasu do czasu jednak Letitia lubi upiąć je w bardziej niecodzienny sposób, stylizując je na występ lub oficjalną wizytę. Na co dzień preferuje mieszczański, ale w miarę elegancki, dostosowany do pory nocy ubiór - zazwyczaj zgodny z obecną modą. Jej słabością są natomiast kapelusze oraz biżuteria - posiada kilkanaście sztuk jednego i drugiego, do tego najwyraźniej lubi się nimi chwalić. Mimo to, jest element ubioru w którym mało kto ją widuje - na bardzo specjalne okazje zakłada pojedynczy pierścień z jadeitem, który ma dla niej najwyraźniej jakąś szczególną wagę. Jej chód jest pewny siebie, a twarz na co dzień zachowuje powagę, w rozmowach stosując się raczej do zaleceń antycznego stylu attyckiego - preferując zwięzłość wypowiedzi nad jej kwiecistość. Wyjątkami są okazje, kiedy występuje na scenie swojego klubu i rozmawia później z członkami zespołu lub grupką stałych bywalców, którzy lubią jej śpiew - wtedy jaśnieje, a pełne usta rozciągają się w szerokim uśmiechu, nierzadko przeradzającym się w serdeczny śmiech.

Dodatkowe informacje | 
Brak.

Legenda Kolorów Języka | 
Język 1, Język 2, Język 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron