Poszukiwania do klanu Toreador

Ogary - 2 miejsca, Gospodarz Elizjum

Poszukiwania do klanu Toreador

#1
Klan Toreador
Irène Celeste Lévêque
ʓ Poszukuję osoby chcącej pełnić rolę Gospodarza Elizjum. W Chicago 1920 r. funkcjonują dwa Elizja. Pierwszym z nich jest główne Elizjum leżące na terenie Domeny Primogen Toreador, Klub La Liberté, natomiast drugim - Hotel "The Palmer House Hilton" usytuowane w dzielnicy The Loop należącej bezpośrednio do Księcia.
Nie mam szczególnych wymagań jeśli chodzi o samą postać i gracza nią operującego. Wskazanym jest jednak, aby Gospodarzem był wampir, który przebywa w Chicago co najmniej kilkadziesiąt lat, jest stałym bywalcem Elizjum, miał przychylność mojej postaci oraz ogólny szacunek u Spokrewnionych. Postać nie musi być stricte związana z malarstwem czy sztuką. Każdy Toreador upatruje piękno w czymś innym.

ʓ Moja postać, chociaż nie Spokrewnia, to jednak może być Mentorem. Powodów dla których mogłaby wziąć innego Spokrewnionego pod swoją pieczę jest dużo. Może to być zarówno nowo Spokrewniony wampir, którego Stwórca nieoczekiwanie zmarł (np. podczas walki z Sabatem) , może to być także możliwość uczenia starszego wampira Dyscyplin. Wszystko jest kwestią dogadania. Należy jedynie pamiętać, że Mentor nie jest niańką swego protegowanego, a jeśli ten uczyni rzecz mogącą zagrozić Maskaradzie czy równie wielką głupotę, to Mentor ma prawo odciąć się od takiego wampira. Mentor to broń obosieczna.
Podobnie jak w przypadku Gospodarza Elizjum, nie mam szczególnych wymagań. Zależy mi przede wszystkim na ciekawej grze.

ʓ Irène Celeste Lévêque jest Primogenem klanu Toreador. Karmazyn - ten pseudonim nadano Irène jeszcze we Francji. Primogen Toreador słynie z malowania krwawych obrazów, które wiszą między innymi w Elizjum - La Liberté. Nieufna i zdystansowana, mało komu jest w stanie zaufać choć w minimalnym stopniu. Wszelkie emocje i odczucia ukrywa za fasadą uprzejmości, kultury i etykiety. Często otacza się zarówno ludźmi, jak i Spokrewnionymi. Upodobanie do vitae oraz comiesięcznych, krwawych orgii sprawia, że wielu Spokrewnionych jest doń sceptycznie nastawionych.


Hrabia Percival Kimbolton
ʓ Istnieje możliwość stworzenia postaci piastującej stanowisko Ogara. Są wolne dwa miejsca. Klan nie ma większego znaczenia. Tutaj najbardziej liczą się umiejętności bojowe/śledcze samej postaci. Postać chcąca zostać Ogarem powinna się w jakimś stopniu przysłużyć Spokrewnionym oraz wykazać w/w umiejętnościami, które zainteresują Szeryfa. Percival nie oczekuje jako Szeryf, że klan Toreador będzie go wspierał w obowiązkach, bo to jednak funkcja wyznaczona przez Księcia. Oczekuje jednak, że nie będzie sprawiał problemów i nie przeszkadzał/utrudniał w rozkazach.

ʓ Hrabia Percival Kimbolton jest Szeryfem. Drapieżnik z Cook County – bo takiego dorobił się miana lokalny Szeryf w społeczności Spokrewnionych Chicago - jest postacią zarówno budzącą kontrowersję, grozę co i rosnącą niechęć. Wielu wampirów niepokoi fakt jego wątpliwego człowieczeństwa, podszytego pod fasadą dobrego wychowania, nabytej dostojności i dżentelmeńskich manier. Kimbolton zdaje się być osobą budującą swoją ideologię wokół jednej świętości – polowania, które w jego oczach jest najwyższą sztuką hierarchizacji. Wyznawca wampirzego darwinizmu – gotowy polować na wszystkich nieczystych w jego oczach pariasów i słabokrwistych.

ʓ ʓ ʓ
ʓ Przydatne linki:
--> Opis Gospodarza Elizjum i Ogarów znajdujący się w informacjach o Hierarchii Rodziny
--> Czym jest Elizjum
--> Opis La Liberté
--> Polityka między klanami


Jeśli jesteś zainteresowany/a w przypadku Gospodarza Elizjum lub posiadaniem za Mentora Irène - możesz napisać do mnie na PW lub na discordzie do Poe#2457.
Jeśli jesteś zainteresowany/a w przypadku Ogara - możesz napisać na PW do Percivala Kimboltona lub na discordzie do Żuk#6436.
Irène Celeste Lévêque, Wygląd | 
» Pierwsze co rzuca się w oczy po spojrzeniu na nią to wzrost. Mierzy sobie bowiem sto siedemdziesiąt cztery centymetry. Znać, iż jest kilkusetletnim Spokrewnionym doświadczonym przez czas i nieumarłą egzystencję - widać to chociażby w jej mądrym spojrzeniu czy niespiesznych, acz pewnych siebie i wyrachowanych ruchach. Lubuje się w przeróżnych kreacjach, zawsze eleganckich.
Dla wielu osób Irène mogłaby uchodzić za klasyczną piękność: jasna, podłużna twarz okalana blond włosami, pełne wargi, wysokie kości policzkowe. Gdyby się jednak przyjrzeć bliżej, dostrzeże się dysonanse. W jej twarzy mało jest ciepła - posągowej twarzy, ostro rzeźbionej figurze, czujnych, wiecznie zmrużonych oczach o zielonym kolorze. Ściągniętych brwiach i dumnie uniesionym podbródku. Po dłuższej chwili usta zdadzą się zbyt szerokie, linia szczęki zbyt ostra, a cała uroda daleka od jej ideału. To wszystko sprawia, że kobieta, zrazu pogodna i przyjazna, po pewnym czasie może wzbudzić niechęć. A mimo to, jej twarz może przyciągać wzrok, szczególnie tych, którzy cenią niekonwencjonalne piękno.

Dodatkowe informacje | 
1. Pełniła funkcję Servire z ramienia Archonta Toreadora.
2. Od 1875 r. co pięt lat jest organizowany bal pod koniec roku. Jego tematyka bywa różna, lecz niezależnie od niej - jest to niewątpliwie największe i najważniejsze wydarzenie kulturalne w danym roku. Najbliższy bal przypada na końcówkę 1920 r.
3. Primogen Toreador słynie z dość ekscentrycznego i nietypowego zainteresowania jako Toreador: krew. Inwestuje w Weiss Memory Hospital, jest także fundatorem i inwestorem w zakresie medycyny, szczególnie zaś rozwoju badań nad przechowywaniem krwi.
4. W ostatni czwartek miesiąca w Elizjum La Liberté organizowane są specyficzne spotkania pod patronatem Irène. Chodzą plotki o ogromnych zapasach krwi, jakie są wówczas dostępne bez żadnych opłat. Mówi się także, że o ile Spokrewniony nie wstydzi się swoich ekscentrycznych zachcianek jak chociażby zadawanie bólu podczas spożywania vitae - może skorzystać z tej okazji.
5. Na terenie Domeny Primogen Toreador obowiązuje wszelkie zachowanie Maskarady, a prominentni artyści i naukowcy są pod szczególną ochroną przez klan Toreador.

Legenda Kolorów Języka | 

Angielski, Francuski, Hiszpański, Włoski, Łacina, Polski

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron