Kadra Bloodlines

Członkowie zespołu administracyjno-narratorskiego forum

Kadra Bloodlines

#1
Image
Kadra Bloodlines
Administracja

Image
Caine
Główny administrator oraz narrator, będący pomysłodawcą i twórcą obecnego forum oraz poprzedniej sagi "Seattle 1999". Odpowiedzialny za konfigurację i szatę fabularną forum, jego treść oraz tło fabularne, w tym również bohaterów niezależnych.
Na dzień dzisiejszy pozostaje jedynym aktywnym Narratorem. Prosimy w związku z tym o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na posty.

Narratorzy

Image
Zeman (Nieaktywny)
Weteran uniwersum Świata Mroku oraz doświadczony Mistrz Gry, który dotychczas aktywnie wspierajął projekt jako członek grupy Wsparcia. To gracz, który brał udział w sadze Seattle 1999 jako Nosferatu MITS, a w obecnej prowadzi postać Gangrelki Skadi. Odpowiedzialny jest za prowadzenie pojedynczych wątków fabularnych i pomoc graczom w procesie tworzenia postaci.
Z przyczyn prywatnych Zeman nie ma na dzień dzisiejszy możliwości, by aktywnie pełnić swoją funkcję jako Narrator. W związku z tym pozostaje w tej roli nieaktywny na czas nieokreślony.
Image
Noe (Nieaktywny)
Doświadczony gracz Świata Mroku, a także bardzo aktywny członek społeczności Bloodlines 1920, który dołączył do zespołu w roli Narratora stosunkowo niedawno. Odgrywał, i nadal odgrywa, postać Pariasa-Neonaty imieniem Noah Johnston, a jako Narrator odpowiedzialny jest za prowadzenie pojedynczych, pobocznych wątków fabularnych.
Z przyczyn prywatnych Noe nie ma na dzień dzisiejszy możliwości, by aktywnie pełnić swoją funkcję jako Narrator. W związku z tym pozostaje w tej roli nieaktywny na czas nieokreślony.

Nabór Otwarty | 
Nabór Otwarty

Poszukujemy ludzi zainteresowanych prowadzeniem sesji jako Narrator, czyli Mistrz Gry. Nie mamy szczególnych wymagań od potencjalnych chętnych, aczkolwiek znajomość Świata Mroku lub/oraz doświadczenie jako prowadzący są naturalnie mile widziane. Nie wymagamy ogromnego zaangażowania, gdyż jesteśmy świadomi, że każdy ma swoje życie, pracę i inne obowiązki. Jako, że jesteśmy już doświadczeni, służymy radą i pomocą dla nowych Narratorów. Poszukujemy osób chętnych wesprzeć nas jako prowadzący w co najmniej jednej określonej przygodzie w danym momencie, przynajmniej na początek, choć stałe działanie w takim trybie również jest możliwe. Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do zespołu Bloodlines w roli Narratora, skontaktuj się z Caine#0025 na naszym kanale discord lub napisz do niego Prywatną wiadomość na forum celem przedyskutowania szczegółów.

Socius Honoris | 
Image
Mort
Honorowy członek zespólu Bloodlines, bez którego pierwsza saga Bloodlines nigdy by nie powstała. Odpowiedzialny był w dużej mierze za szkielet fabularny forum w trakcie trwania sagi "Seattle 1999", kolejne wydania gazet i wiadomości telewizyjnych oraz przede wszystkim budowę naszej wersji miasta Seattle, w tym oczywiście dziesiątki opisów lokacji na forum. Był głównym autorem najważniejszych bohaterów niezależnych zapełniających miasto, a także, co się z tym wiąże, zlecanych przez nich postaciom graczy zadań. Odpowiedzialny był również za tworzenie zadań ściśle związanych z poszczególnymi bohaterami graczy. Obecnie spełnia się jako pisarz, przelewając na papier twory jego niesamowitej wyobraźni, wlewając w swoją pasję całą kreatywną energię i serce, w czym go stale wspieramy, w związku z czym na forum w tej sadze, jeśli się pojawi, to wyłącznie jako gracz.


Image
Poe
Honorowa członkini zespołu Bloodlines, przez długi czas funkcjonująca jako administrator forum, będąc odpowiedzialną za kwestie organizacyjne i fabularne. Podobnie jak i Mort, Poe również czynnie pełniła funkcję narratora w czasie działania poprzedniej sagi "Seattle 1999". Będąc w naszym zespole wkładała sporo serca i kreatywnej energii w prowadzone przez nią wątki, działając także na płaszczyźnie organizacyjnej, usprawniając działanie forum pod wieloma względami, między innymi za sprawą napisanych przez nią poradników, które pomagają nowym graczom odnaleźć się na forum. Przed ostatecznym przejściem na zasłużoną emeryturę, zajmowała się głównie prowadzeniem pojedynczych przygód w obecnej sadze. Oprócz tego prowadziła również postać Primogen Toreador, Irène Celeste Lévêque, która z biegiem czasu dołączyła do grona postaci niezależnych. Obecnie skupia się na rozwoju osobistym, spełniając się zawodowo, gdzie życzymy jej dużo sukcesów.

Zasłużeni | 
Swój niemały wkład w zbudowanie fundamentów dla tej sagi mają gracze i członkowie zespołu wsparcia, którzy są z nami od czasów sagi Seattle 1999. Spędzili z nami długie miesiące, pomagając dopracować forum i stworzyć szkielet fabularny, na którym opiera się rozgrywka, a także przyjmując na siebie rolę swoistych questgiverów, którzy pomagali tę rozgrywkę rozwijać we współpracy z administracją. Choć wielu z nich z powodów prywatnych musieli oddać swoich bohaterów pod kontrolę kadry Bloodlines, jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni za ich wkład, aktywność i wciąż zapewnianą graczom pomoc.

  • Havoc (Feng Long) | Wsparcie
  • Zeman (Skadi) | Wsparcie
  • Żuk (Percival Kimbolton) | Wsparcie
  • Vonen (Rogerius de Tassis) | Wsparcie
  • Lee (Hunter O'Donovan) | Zasłużony
  • Lightstorm (Arystarch Galatis) | Zasłużony

Oprócz tego podziękowania należą się również tym mniej widocznym u nas ludziom, którzy wsparli nas od strony technicznej, pomagając usprawnić i wzbogacić forum o nowe funkcje ułatwiające graczom życie.

  • Królik | Wsparcie Techniczne
  • Luxter

Image

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron