Kadra Bloodlines

Członkowie zespołu administracyjno-narratorskiego forum

Kadra Bloodlines

#1
Image
Kadra Bloodlines
Administratorzy

Image
Caine
Główny administrator oraz narrator, będący pomysłodawcą i twórcą obecnego forum oraz poprzedniej sagi "Seattle 1999". Odpowiedzialny za konfigurację i szatę fabularną forum, jego treść oraz tło fabularne, w tym również bohaterów niezależnych.

Narratorzy

Image
Poe
Do niedawna pomagająca w zakresie organizacji forum członkini administracji, która również czynnie pełniła funkcję narratora w czasie działania poprzedniej sagi "Seattle 1999". Obecnie zajmuje się głónie prowadzeniem pojedynczych przygód. Oprócz tego prowadzi również postać Primogen Toreador, Irène Celeste Lévêque.
Image
Zeman
Weteran uniwersum Świata Mroku oraz doświadczony Mistrz Gry, który dotychczas aktywnie wspierajął projekt jako członek grupy Wsparcia. To gracz, który brał udział w sadze Seattle 1999 jako Nosferatu MITS, a w obecnej prowadzi postać Gangrelki Skadi. Odpowiedzialny jest za prowadzenie pojedynczych wątków fabularnych i pomoc graczom w procesie tworzenia postaci.

Nabór Otwarty | 
Nabór Otwarty

Poszukujemy ludzi zainteresowanych prowadzeniem sesji jako Narrator, czyli Mistrz Gry. Nie mamy szczególnych wymagań od potencjalnych chętnych, aczkolwiek znajomość Świata Mroku lub/oraz doświadczenie jako prowadzący są naturalnie mile widziane. Nie wymagamy ogromnego zaangażowania, gdyż jesteśmy świadomi, że każdy ma swoje życie, pracę i inne obowiązki. Jako, że jesteśmy już doświadczeni, służymy radą i pomocą dla nowych Narratorów. Poszukujemy osób chętnych wesprzeć nas jako prowadzący w co najmniej jednej określonej przygodzie w danym momencie, przynajmniej na początek, choć stałe działanie w takim trybie również jest możliwe. Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do zespołu Bloodlines w roli Narratora, skontaktuj się z Caine#0025 na naszym kanale discord lub napisz do niego Prywatną wiadomość na forum celem przedyskutowania szczegółów.

Socius Honoris | 
Image
Mort
Honorowy członek zespólu Bloodlines, bez którego pierwsza saga Bloodlines nigdy by nie powstała. Odpowiedzialny był w dużej mierze za szkielet fabularny forum w trakcie trwania sagi Bloodlines 1999, kolejne wydania gazet i wiadomości telewizyjnych oraz przede wszystkim budowę naszej wersji miasta Seattle, w tym oczywiście dziesiątki opisów lokacji na forum. Był głównym autorem najważniejszych bohaterów niezależnych zapełniających miasto, a także, co się z tym wiąże, zlecanych przez nich postaciom graczy zadań. Odpowiedzialny był również za tworzenie zadań ściśle związanych z poszczególnymi bohaterami graczy. Obecnie spełnia się jako pisarz, przelewając na papier twory jego niesamowitej wyobraźni, wlewając w swoją pasję całą kreatywną energię i serce, w czym go stale wspieramy, w związku z czym na forum w tej sadze pojawi się wyłącznie jako gracz.

Zasłużeni | 
Swój niemały wkład w zbudowanie fundamentów dla tej sagi mają gracze i członkowie zespołu wsparcia, którzy są z nami od czasów sagi Seattle 1999. Spędzili z nami długie miesiące, pomagając dopracować forum i stworzyć szkielet fabularny, na którym będzie opierać się rozgrywka, a także przyjmując na siebie rolę swoistych questgiverów, którzy będą tę rozgrywkę napędzać we współpracy z administracją. Jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni. Są to:

  • Havoc (Feng Long)
  • Zeman (Skadi)
  • Żuk (Percival Kimbolton)
  • Vonen (Rogerius de Tassis)
  • Lee (Hunter O'Donovan)
  • Lightstorm (Arystarch Galatis)

Image

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość