Kadra Bloodlines

Członkowie zespołu administracyjno-narratorskiego forum

Kadra Bloodlines

#1
Image
Kadra Bloodlines
Administratorzy

Image
Caine
Główny administrator oraz narrator, będący pomysłodawcą i twórcą obecnego forum oraz poprzedniej sagi "Seattle 1999". Odpowiedzialny za konfigurację i szatę fabularną forum, jego treść oraz tło fabularne, w tym również bohaterów niezależnych.

Narratorzy

Image
Zeman
Weteran uniwersum Świata Mroku oraz doświadczony Mistrz Gry, który dotychczas aktywnie wspierajął projekt jako członek grupy Wsparcia. To gracz, który brał udział w sadze Seattle 1999 jako Nosferatu MITS, a w obecnej prowadzi postać Gangrelki Skadi. Odpowiedzialny jest za prowadzenie pojedynczych wątków fabularnych i pomoc graczom w procesie tworzenia postaci.

Nabór Otwarty | 
Nabór Otwarty

Poszukujemy ludzi zainteresowanych prowadzeniem sesji jako Narrator, czyli Mistrz Gry. Nie mamy szczególnych wymagań od potencjalnych chętnych, aczkolwiek znajomość Świata Mroku lub/oraz doświadczenie jako prowadzący są naturalnie mile widziane. Nie wymagamy ogromnego zaangażowania, gdyż jesteśmy świadomi, że każdy ma swoje życie, pracę i inne obowiązki. Jako, że jesteśmy już doświadczeni, służymy radą i pomocą dla nowych Narratorów. Poszukujemy osób chętnych wesprzeć nas jako prowadzący w co najmniej jednej określonej przygodzie w danym momencie, przynajmniej na początek, choć stałe działanie w takim trybie również jest możliwe. Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do zespołu Bloodlines w roli Narratora, skontaktuj się z Caine#0025 na naszym kanale discord lub napisz do niego Prywatną wiadomość na forum celem przedyskutowania szczegółów.

Socius Honoris | 
Image
Mort
Honorowy członek zespólu Bloodlines, bez którego pierwsza saga Bloodlines nigdy by nie powstała. Odpowiedzialny był w dużej mierze za szkielet fabularny forum w trakcie trwania sagi "Seattle 1999", kolejne wydania gazet i wiadomości telewizyjnych oraz przede wszystkim budowę naszej wersji miasta Seattle, w tym oczywiście dziesiątki opisów lokacji na forum. Był głównym autorem najważniejszych bohaterów niezależnych zapełniających miasto, a także, co się z tym wiąże, zlecanych przez nich postaciom graczy zadań. Odpowiedzialny był również za tworzenie zadań ściśle związanych z poszczególnymi bohaterami graczy. Obecnie spełnia się jako pisarz, przelewając na papier twory jego niesamowitej wyobraźni, wlewając w swoją pasję całą kreatywną energię i serce, w czym go stale wspieramy, w związku z czym na forum w tej sadze pojawi się wyłącznie jako gracz.


Image
Poe
Honorowa członkini zespołu Bloodlines, przez długi czas pomagająca w zakresie organizacji forum jako administrator. Tak jak i Mort, Poe również czynnie pełniła funkcję narratora w czasie działania poprzedniej sagi "Seattle 1999". Przed ostatecznym przejściem na zasłużoną emeryturę, zajmowała się głównie prowadzeniem pojedynczych przygód. Oprócz tego prowadziła także postać Primogen Toreador, Irène Celeste Lévêque, która z biegiem czasu dołączyła do grona postaci niezależnych.

Zasłużeni | 
Swój niemały wkład w zbudowanie fundamentów dla tej sagi mają gracze i członkowie zespołu wsparcia, którzy są z nami od czasów sagi Seattle 1999. Spędzili z nami długie miesiące, pomagając dopracować forum i stworzyć szkielet fabularny, na którym będzie opierać się rozgrywka, a także przyjmując na siebie rolę swoistych questgiverów, którzy będą tę rozgrywkę napędzać we współpracy z administracją. Jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni. Są to:

  • Havoc (Feng Long)
  • Zeman (Skadi)
  • Żuk (Percival Kimbolton)
  • Vonen (Rogerius de Tassis)
  • Lee (Hunter O'Donovan)
  • Lightstorm (Arystarch Galatis)

Image

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron