Uniwersalna Platforma Wampira Maskarady

Zmiana struktury i ewolucja forum Bloodlines

Uniwersalna Platforma Wampira Maskarady

#1
Image
Uniwersalna Platforma Wampira Maskarady

Witamy w nowym roku! Jak to mówią, nowy rok, nowy ja. I zdecydowanie pasuje to do Bloodlines, forum o sześcioletniej już historii, gdzie nasza wspólna przygoda zaczęła się w Styczniu 2017 roku. Choć tak naprawdę przygotowania do niego miały miejsce wcześniej. Przez ten czas nasze forum odwiedziło wielu ciekawych graczy, z którymi rozegraliśmy wspólnie dużą liczbę wciągających wątków fabularnych. Przez ten nabieraliśmy doświadczenia, rozwijaliśmy nasz projekt, uczyliśmy się na własnych błędach i wprowadzaliśmy liczne poprawki i usprawnienia. Przyszedł jednak czas byśmy, tak jak zapowiedzieliśmy niedawno, poszerzyli nasze horyzonty.
Podczas gdy prace nad drugim aktem naszej sagi "Bloodlines: Chicago 1920" wciąż trwają i jesteśmy bliscy ich zakończenia (gdzie możemy już teraz zdradzić jedną z większych nowinek, gdzie mechaniczne karty postaci staną się nie obowiązkowe, a opcjonalne), możemy pochwalić się transformacją naszego forum. Jakiś czas temu, to jest w połowie grudnia, zaczęliśmy przebudowywać nasze forum, by zapewnić miejsce dla gry nie tylko naszej własnej, ale także innych ambitnych twórców i narratorów, którzy z jakiś powodów nie mieli możliwości stworzyć własnej platformy od zera. W tej chwili nasze forum jest więc czymś więcej, niż tylko miejscem dla jednej, prowadzonej przez nas w danym momencie sagi. Od teraz Bloodlines jest uniwersalną platformą do tekstowej gry fabularnej w uniwersum Wampira Maskarady, gdzie gracze mogą nie tylko wziąć udział w rozgrywce w naszej sadze, ale również kreować własne. Każdy użytkownik może więc stworzyć na naszej platformie własną, pełnoprawną, wielowątkową sagę, lub pomniejszą kampanię, czy też pojedynczą przygodę dla naprawdę małego grona graczy.
Celem otwarcia się współpracę z innymi twórcami, przebudowaliśmy forum, zmieniliśmy nieco graficzną otoczkę, a także dział informacyjny z tematem "Tworzenie Sagi, Kampanii i Przygody" i miejsce do rozgrywania własnych przygód i kampanii. Użytkownicy pragnący stworzyć coś swojego mogą się z tym tematem zapoznać, by zrozumieć zasady i proces kreacji własnej sagi, kampanii i przygody. Oczywiście w razie pytań i wątpliwości można śmiało się kontaktować z administracją Bloodlines. Zaktualizowaliśmy również regulamin forum, by był bardziej uniwersalny, przesuwając oryginalny do forum naszej sagi "Bloodlines: Chicago 1920".
Zrobiliśmy więc ogromny krok na przód i mamy nadzieję, że te zmiany na naszym forum pozwolą ambitnym i kreatywnym twórcom na realizację swoich planów w stworzeniu własnej interaktywnej opowieści w uniwersum Wampira Maskarady, umieszczając ją w wybranej epoce, miejscu i w oparciu o dowolny podręcznik Wampira, od pierwszych edycji, przez Revised i V20, do V5. Wasza twórczość, na Waszych zasadach, na jedynej takiej platformie do gry w uniwersum Wampir Maskarada w Polsce.
Jeśli zaś chodzi o naszą sagę "Bloodlines: Chicago 1920", to teraz, po wprowadzeniu tych przedstawionych przez nas zmian struktury forum, możemy się wreszcie zabrać za dokończenie naszej aktualizacji i kontynuowanie naszej opowieści, gdzie dominować będzie polityka Spokrewnionych, klimat gangsterki lat dwudziestych ubiegłego wieku.


Image

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość