13035 Lake City Way NE, Hellbent Brewing Company

#1
 Każdy dorosły mężczyzna oraz kobieta, lubią od czasu do czasu napić się trunku, który swoimi korzeniami sięga starożytnej Mezopotamii, a chodzi tutaj oczywiście o piwo. O tych ludzkich nawykach wiedzieli również założyciele Hellbent Brewing Company, tworząc swoją wytwórnie. W oddali, budynek browaru wygląda jak potężna stodoła, ze spadzistym dachem utrzymana w ciemnych brązach. Wraz ze zmniejszaniem się odległości, można zobaczyć okna w białych, plastikowych ramach pozostawionych w równych odstępach na całym obwodzie zabudowy.

Samo wejście do tego przybytku jest wyciętym fragmentem na rogu drewnianej konstrukcji. Miejsce jednak nie jest tylko punktem produkcji procentowego trunku. Cała aparatura do warzenia, od plastikowych beczek na zacier i słód, po błyszczące kadzie do destylacji, wielkości małej cysterny, znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu (wręcz hali), wyłożonym na ziemi czerwonymi kafelkami i odciętym od naturalnego światła, by piwo mogło spokojnie nabierać swoich właściwości w stałej temperaturze.

Pozostała przestrzeń została zaaranżowana na pijalnie, wyłożoną na wszystkich możliwych powierzchniach jasnym drewnem, gdzie spokojnie można spróbować nowych wyrobów firmy.
Odpowiedz

Wróć do „Lake City”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron