Domeny

Domeny Spokrewnionych w Chicago

Domeny

#1
Spokrewnieni winni być świadomi miejsc, które powinni unikać, lub przynajmniej nie polować na nich bez pozwolenia. Nie jest szczególnie trudnym uzyskanie informacji na temat domen pod kontrolą poszczególnych Spokrewnionych, dlatego każdy wampir powinień poświęcić chwilę, by się doinformować i nie zrobić głupstwa, które mogą kosztować go jego nieżycie.
Skadi | Gangrel
Drobny kawałek miasta w Near North od początków miasta znany jest jako domena gangrelki Skadi. Sięgający pomiędzy Division a Chicago Ave, teren tek skupia w sobie Wieże Ciśnień oraz pobliskie przecznice. Na terenie tej domeny ma miejsce absolutny zakaz polowania bądź wpływania na działania i życie trzody, a jedynym dopuszczalnym wyjątkiem jest ochrona Maskarady.
NPC | Alistair Hawthorne | Primogen Malkavian
Lokalna głowa klanu Malkavian, ku zaskoczeniu co poniektórych, trzyma pieczę nad znaczącym skrawkiem West Side. Cały, gęsto zaludniony obszar West Town jest jego domeną. Patrząc na obecny układ sił można jednak zrozumieć, w jaki sposób uzyskał tak pokaźny teren. Tam zdaje się wpływać na rozwój wielu pomniejszych biznesów, aktywnie je wspierając na różne sposoby i podobno utrzymując gdzieś w tym właśnie rejonie główne punkty zebrań klanu Malkavian. Hawthorne zdaje się mieć bardzo dobre kontakty pośród Europejskich imigrantów zamieszkujących te tereny, co bezpośrednio odbija się, pozytywnie, na tamtejszych interesach.
NPC | Irène Celeste Lévêque | Primogen Toreador
Terenem łowieckim Primogen Lévêque jest dzielnica Lower West Side będące częścią West Side'u. Od kilkunastu lat jest kształtowana na centrum kulturowe miasta. Okolica to głównie wysokie na kilkanaście pięter budynki; próżno tu szukać większego skrawku zieleni i niskich zabudowań. Tutejszym najważniejszym punktem dla Spokrewnionych jest Elizjum — Klub La Liberté. Prominentni artyści i naukowcy są tutaj pod szczególną ochroną przez klan Toreador. Złamanie Maskarady i narażenie się któremuś z Toreadorów może skutkować ostracyzmem i utrudnieniem sobie kontaktów z członkami klanu.
Rogerius de Tassis | Regent Tremere
Domena Rogeriusa de Tassis pasuje do jego naukowej natury, którą lubi prezentować światu, mieści się w niej miejski Uniwersytet oraz centrum szpitalne. Regent domu Tremere dość terytorialnie podchodzi do swojej własności - zabrania na niej polować i krzywdzić śmiertelnych, Za to od 1900 roku udzielił miejskim wampirom prawa przejścia przez jego domenę, o ile okażą jego ziemi odpowiedni szacunek - to należy zrobić przelewając swoją krew przed wejściem do jego domeny i znacząc nią ziemię.
Wiele osób czuje się obserwowanych od wejścia do wyjścia, a wrażenie nagle się pojawia i nagle znika.
Domenę wyznaczają ulice Roosvelta, S Western Ave, Stanowa 90 i 290.
NPC | William Augustus Thornton | Tremere
Magister Thornton utrzymuje domenę w postaci publicznej biblioteki miejskiej 'Chicago Public Library' w dzielnicy The Loop na rogu East Washington St. i North Michigan Ave. Ta pokaźnych rozmiarów biblioteka, zaprojektowana w stylu neoklasycystycznym z elementami włoskiego renesansu, charakteryzująca się elementami takimi jak łuki dużych okien oraz zwieńczeniem w postaci dwóch witrażowych kopuł, osadzonych symetrycznie na obu skrzydłach, została oddana do użytku po 1897 roku. Dla tego prominentnego członka klanu Tremere, biblioteka ta zdaje się być niemalże jak drugi dom, który odwiedza wiele głodnych wiedzy umysłów.
Feng Long | Primogen Ventrue
Domena Feng Longa znajduje się w South Side, na skrzyżowaniu ulic Cermak oraz Wentworth w dzielnicy Armor Square. Jest to dość pokaźny teren, ale jeśli spojrzeć na demografię, to Ventrue nie ma całego Chinatown wyznaczonego jako swoją domenę. Chińska populacja Chicago rośnie w siłę, mimo iż prawa są przeciwko nim. Wielu jest tutaj szmuglowanych, a władze opłacane, żeby tutejsza społeczność mogła żyć w spokoju. Dla Feng Longa to jest dom, tutaj wszyscy to jego dzieci, synowi oraz córki, zrobi dla nich wszystko i nie pozwoli, aby przydarzyła się im krzywda, a zarazem podchodzi do spraw z wręcz żelazną dłonią. Co ciekawe, ta Domena została nadana niedawno, bo w 1912 roku, kiedy to znaczna część Chińczyków przeprowadziła się do South Side i także Feng Long. Wcześniejsza Domena została zwolniona.
NPC | Nathaniel Hudson | Ventrue
Wysoki, szesnastopiętrowy budynek 'Monadnock Block' w dzielnicy The Loop na rogu West Jackson Boulevard i South Dearborn St. jest domeną Hudsona. Ten smukły, charakteryzujący się elegancką prostotą oraz widocznymi kolumnami okien wykuszowych wieżowiec o murowanych ścianach, uznawany jest za najwyższy biurowy budynek na świecie. Można by rzec, że to idealne miejsce do robienia interesów, zwłaszcza dla Ventrue.
NPC | Catherine Fabienne LeBlanc | Ventrue
Za swoją domenę, Catherine LeBlanc obrała sobie 'Auditorium Building' w dzielnicy The Loop na South Michigan Avenue. Ta imponująca, ukończona w 1889 roku, wysoka struktura o masywnych ścianach jest wielofunkcyjnym kompleksem, zawierającym w sobie wspaniały teatr, a także pierwszej klasy hotel i biura. Miała tu miejsce Narodowa Konwencja Republikanów, czy występ Orkiestry Symfonicznej Chicago. Wizytujący tu prominenci z całego miasta są dla LeBlanc idealnym towarzystwem, a okazji do spotkań i rozmów nie brakuje.
NPC | Zachary Sullivan | Ventrue
Terenem należącym do Sullivana jest 'Carson, Pirie, Scott and Company Building', elegancki biurowiec pokaźnych rozmiarów położony w dzielnicy The Loop na rogu East Madison St. i South State St. Budynek dzieli się na część dziewięcio oraz dwunastopiętrową, a charakteryzuje się widoczną siatką filarów i spandreli, z pasmami terakoty pomiędzy szerokimi oknami, zwłaszcza na poziomie ulicy, gdzie znajdują się witryny sklepowe. Ciekawostką jest, że architektem, który zaprojektował ten działający od 1899 roku budynek, podobnie jak Auditorium Building, jest niejaki Louis Sullivan.
NPC | Alfred Leneghan | Ventrue
Miejsce łowów Alfreda stanowi trzypiętrowy, luksusowy budynek ‘Noble Majesty Hotel’. Domena, którą uzyskał za wierną służbę w strukturach miejskich mieści się w dzielnicy The Loop, przy ulicy State Street. Nawet laicy architektoniczni mogą ocenić, iż budowlę wzniesiono stosunkowo niedawno. Nieruchomość wykonana jest w stylu secesyjnym z wyraźną dozą ekstrawagancji, przyciągając uwagę falistą konstrukcją i licznymi ornamentami. Hotel skierowany jest do średniozamożnych klientów, stanowi częsty nocleg członków formującego się w mieście ugrupowania Chicago Outfit.
Niklas Theodor Drakenberg | Lasombra Antitribu
Domeną, którą został nagrodzony przez Księcia jest kilkupiętrowy biurowiec Rowland Business Group, sygnowany nazwiskiem Spokrewnionego w politycznym światku śmiertelników. Mieszczący się na Monroe Street w dzielnicy Central wieżowiec jest często odwiedzany przez usługobiorców działalności gospodarczych zarządzanych przez Josepha Mallory, ikonę chicagowskiego świata finansjery i biznesu. Zdecydowanie najczęściej odwiedzanym miejscem jest tu luksusowa restauracja, w której posiłki spożyć może średniozamożna i bogata klientela.
Oprócz wymienionych powyżej terenów, pozostali Spokrewnieni utrzymują pomniejsze domeny w różnych częściach miasta.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości