Polityka

Relacje między klanami w mieście Chicago, Luty 1920

Polityka

#1
Image Image
Od kilku dekad między klanem Toreador a klanem Brujah widoczne są tarcia. Ich konflikt stał się szczególnie widoczny po śmierci Maxwella, gdy na Szeryfa Kimboltona padły niepotwierdzone podejrzenia o destrukcje Księcia, z którym miał z resztą zatarg pod koniec jego egzystencji.

Image
Image Image
Między klanem Brujah a klanem Ventrue utrzymuje się wieloletni konflikt, który zaostrzył się w roku 1894 w wyniku robotniczego Strajku Pullmana. Oprócz konfliktu ideologicznego, obecne jest również spięcie na tle rasowym w przypadku czarnoskórych Spokrewnionych.

Image
Image Image
Pomimo braku otwartej wrogości, między klanem Ventrue a klanem Malkavian dochodzi do pewnych rzadkich spięć. Te drobne konflikty są jednak rzadkie i najczęściej na tle personalnym, a przynajmniej takie jest oficjalne stanowisko Primogena Ventrue i Primogena Malkavian.

Image
Image Image
Relacje pomiędzy klanem Malkavian i klanem Nosferatu są niewątpliwie pozytywne. Utrzymywana jest między tymi klanami wzajemna współpraca, choć z nieznanych przyczyn dochodzi między nimi do sprzeczek. Nic nie wskazuje jednak na to, by było to coś poważnego.

Image
Image Image
Klan Nosferatu współpracuje z klanem Tremere, co budzi wiele pytań i wątpliwości. Nikt nie jest w stanie z całą pewnością określić jakie są powody tej zażyłości między nimi. Istnieją w tym temacie wyłącznie plotki i półprawdy, które trudno potwierdzić.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron